Julia zbiera pieniądze na rehabilitację po wypadku

Julia zbiera pieniądze na rehabilitację po wypadku

W jednym z wrocławskich szpitali leży właśnie Julia Sulej. Młoda studentka z ambicjami i pasjami. Powodem, z jakiego się tam znalazła, był wypadek samochodowy. Uczestnictwo w nim skończyło się dla studentki bardzo źle, ale na szczęście nie doszło do tragedii. Dziewczyna żyje, ale potrzebuje operacji.

Operacja jest bardzo kosztowna, dlatego bliscy Julii założyli zbiórkę. Każdy, kto chce pomóc młodej kobiecie dojść do zdrowia, może wpłacać datki za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Liczy się każda złotówka, a czas tyka.

Groźny wypadek na moście

Do zdarzenia doszło w połowie listopada 2022 roku. Winę za spowodowanie wypadku ponosi 21-latka, która wjechała w fiata prowadzonego przez Julię. Okazało się, że sprawczyni wypadku miała w organizmie około 2 promile alkoholu.

Dla 19-letniej dziewczyny skończyło się to poważnymi obrażeniami. Oprócz urazu głowy dziewczyna doznała niebagatelnych obrażeń wewnętrznych. Dnia 14 listopada trafiła do szpitala i z sukcesem przeszła operację. Niestety, okazuje się, że ta jedna operacja to nie wszystko. Będzie musiała uczestniczyć jeszcze w co najmniej dwóch kolejnych.

Jeśli interesuje Cię, co dzieje się we Wrocławiu, przeczytaj także o Strefach Czystego Transportu.