Mężczyzna wypadł z balkonu na Popowicach we Wrocławiu

Mężczyzna wypadł z balkonu na Popowicach we Wrocławiu

W nieszczęśliwym incydencie, który miał miejsce na Popowicach we Wrocławiu, mężczyzna około 40 lat stracił życie po wypadnięciu z balkonu bloku mieszkalnego. Policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratora, aby ustalić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 29 września, między godziną 2 a 3. Mężczyzna spadł z balkonu mieszkania przy ulicy Niedźwiedziej na Popowicach we Wrocławiu i niestety, nie udało mu się przeżyć. W tej chwili nie jest do końca jasne, czy za jego śmierć odpowiadają osoby trzecie, czy też był to samobójstwo.

Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu poinformował, że doświadczeni detektywi z grupy dochodzeniowo-śledczej są obecnie na miejscu i prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratury. Ciągle próbują ustalić wszystkie szczegóły związane ze śmiercią tego mężczyzny.

Warto przypomnieć, że osoby borykające się z kryzysami psychicznymi mają do dyspozycji różne formy pomocy, takie jak telefony zaufania, na które można zadzwonić pod numerami 0800 283 107 lub 71 344 15 53. Tam mogą uzyskać wsparcie od specjalistów, którzy doradzą również, gdzie można szukać dalszej pomocy.