Zaginięcie 23-letniej Anety Szubryt – trwają poszukiwania

Zaginięcie 23-letniej Anety Szubryt – trwają poszukiwania

W dniu 14 września, w czwartek, Aneta Szubryt, 23-letnia kobieta, opuściła swoje mieszkanie na ulicy Zachodniej. Od tamtej pory nie posiadała kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Policjanci z Wrocławia podali do publicznej wiadomości rysopis zaginionej dziewczyny. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że Aneta mogła udać się do Tajlandii.

Portal informacyjny Gazeta przekazał wiadomość, że ślady Anety prowadzą właśnie do Tajlandii. Wiadomo, że miała ona lot za pomocą linii lotniczych Lufthansa do stolicy kraju – Bangkoku. Prywatni detektywi, którzy wspomagali również nagłośnione śledztwo na wyspie Kos, postanowili podążyć tym samym tropem i udając się za nią, ustalili, że Aneta rzeczywiście przybyła na lotnisko w Bangkoku i podróżowała tam bez towarzystwa. Poszukiwania dziewczyny nadal trwają, a polska ambasada w Bangkoku włączyła się w działania.

Rodzina Anety przekazała informację, że dziewczyna powinna regularnie zażywać określone leki i najprawdopodobniej nie ma ich przy sobie.

Policja z Wrocławia apeluje do publiczności o wszelką pomoc w poszukiwaniu Anety. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerem telefonu 47 871 31 31, z dowolną jednostką policyjną lub zadzwonić na numer alarmowy 112.