Light On Festival

Light On Festival

Light On Festival to wydarzenie o którym się mówi w całej Polsce. Jak sama nazwa wskazuje spektakl opiera się na grze światła, które stwarza pełne magii wydarzenie. Idzie ono w parze z dobrze dobraną muzyką oraz innymi efektami. W trakcie tegorocznego wydarzenia planuje się skorzystanie z 26 laserów i niemalże 600 W mocy światła laserowego. Nie obędzie się też bez video mappingu 3d zsynchronizowanego z linearnym mappingiem laserowym na murawie stadionu.

Light On Festival to przede wszystkim intensywne kolory, różnorodne formy, światła oraz muzyka. Każdy obecny zapamięta te pokazy na całe życie. Kolejna atrakcja to fontanny wodne zapalane żywym ogniem. Dodatkowe efekty to tańczące ognie, strzelające iskry oraz efekty dymne wywołane CO2. Całe wydarzenie trwa 30 minut, jednakże człowiek jest tak przesycony wrażeniami, że to na pewno wystarczy. W trakcie show nie zabraknie dopasowanej do całego wydarzenia muzyki, która również wywoła spore wrażenie.

Festiwal przypada na 25, 26 oraz 27 września, a jego lokalizacja to Stadion Wrocław. Jeśli wybierasz się do Wrocławia bądź mieszkasz w pobliżu – nie może Cię wtedy zabraknąć.