Udajmy się razem na dobry koncert

Udajmy się razem na dobry koncert

Ten weekend we Wrocławiu pełen jest niezwykłych wydarzeń oraz ciekawych uroczystości. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o koncercie Clock Machine.

Nadchodzące wydarzenie najlepiej poprzedzają słowa, które informują, że niektórych rzeczy można nauczyć się z książek. Inne z kolei pozostają cały czas tajemnicą i nieznajomą. Jednakże mamy też do czynienia z rzeczami, które można zrozumieć i odnaleźć jedynie w trakcie oddalenia się w błogi sen.

W trakcie koncertu, który poprzedza przerwę, którą planuje zespół grane będą utwory pochodzącej z ostatniej płyty. Znamy ją jako „Prognoza”. Oprócz tego nie zabraknie hitów, które od wielu lat nuci każdy fan zespołu.

Nie wiemy jeszcze na jak długo pożegnamy gwiazdy zespołu Clock Machine, jednakże należy powiedzieć im „do widzenia” w najlepszym możliwym stylu. Warto mieć na uwadze, że to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku, stąd obecność wszystkich, którzy kupili bilety – obowiązkowa.

Koncert odbywa się już w najbliższą sobotę, czyli 27 września o godzinie 20:30 na A2 Centrum Kongresowym. Do lokalu wpuszcza się jedynie osoby posiadające bilety.