Prośba o pomoc w odnalezieniu zaginionego Macieja Kraśniewskiego

Prośba o pomoc w odnalezieniu zaginionego Macieja Kraśniewskiego

Policja we Wrocławiu i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu 24-letniego Macieja Kraśniewskiego. W niedzielę chłopak wyszedł ze swojego mieszkania, prawdopodobnie na zakupy i od tego czasu słuch po nim zaginął.

Zaginiony: Maciej Kraśniewski

Rodzina młodego mężczyzny twierdzi, że nigdy wcześniej nie przejawiał on podobnych zachowań, nigdy wcześniej nie uciekał z domu, nie znikał ze śladu. Nie rozstawał się ze swoim telefonem, który zawsze miał przy sobie. Ten jednak od niedzieli niemal cały czas milczy. Włączony został raz, na krótką chwilę – we wtorek.

Mężczyzna ma w zwyczaju w weekendy jadać obiady na mieście, toteż nawet dłuższa jego nieobecność początkowo nie była niepokojąca. Dopiero, gdy rodzina dowiedziała się, że zaginiony nie stawił się w pracy, dotarło do niej, że mogło stać się coś złego.

Pomóżmy odnaleźć Macieja!

Telefon mężczyzny, jak już wspominano, od chwili zaginięcia uaktywnił się tylko raz. Po zatelefonowaniu do chłopaka we wtorek rodzina usłyszała w słuchawce sygnał, lecz dość szybko połączenie zostało odrzucone. Policji udało się namierzyć sygnał – okazało się, że telefon znajdował się niedaleko Kamieńca Wrocławskiego, w miejscowości Grajków.

Ktokolwiek widział Macieja proszony jest o pilny kontakt z komendą wojewódzką policji we Wrocławiu. Rysopis: Wzrost – ok. 180 cm. Włosy – blond. Oczy – niebieskie. Szczupły, młody mężczyzna. W chwili zaginięcia prawdopodobnie miał na sobie niewielki, czarny plecak i brązowe spodnie.