Kierowca ruszył, staruszka ucierpiała

Kierowca ruszył, staruszka ucierpiała

Skandaliczne zachowanie jednego z kierowców MPK. Ruszył z miejsca z takim impetem, że staruszka korzystająca z autobusu, która nie zdążyła usiąść przewróciła się i uszkodziła kręgosłup. Kierowca nawet się nie zatrzymał.

Wypadek w Autobusie

Cała sytuacja wydarzyła się w autobusie linii 122. 76-letnia Wrocławianka weszła do pojazdu, a następnie skierowała się w kierunku wolnego miejsca. Kierowca ruszył jednak z tak dużą siłą, że kobietę odrzuciło do tyłu i przewróciła się, uszkadzając sobie kręgosłup. W całej tej sytuacji najbardziej bulwersuje postawa kierowcy, który nie tylko spowodował przewrócenie, ale nie zatrzymał się, gdy do niego doszło. Nie zapytał nawet kobiety, czy wszystko z nią w porządku. Dojść do siebie i usiąść pomogła jej dwójka pozostałych pasażerek autobusu

Uszkodzony kręgosłup.

Po wyjściu z pojazdu na ulicy Litomskiej kobieta dostała silnego bólu pleców, przez który nie mogła normalnie się poruszać. Zadzwoniła do męża, który wezwał karetkę pogotowia. Załoga karetki doraźnie pomogła kobiecie, ale skierowała ją do ambulatorium na ulicy Dobrzyńskiej. Tam staruszka i jej mąż usłyszeli diagnozę: złamanie kręgosłupa. Potrzebna była pilna konsultacja w szpitalu.

Na szczęście po badaniach szpitalnych okazało się, że kręgosłup nie był złamany, lecz stłuczony. Sama sytuacja jest jednak bez wątpienia bulwersująca. Państwo Olejnikowie proszą o kontakt osoby, które jechały z kobietą linią 122 tego feralnego dnia. Będą domagali się od przewoźnika odszkodowania. Pani Olejnik życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.