Emocjonujący start wakacji z grą terenową dla rodzin w Ogrodach Doświadczeń na Praczach, 22 czerwca

Emocjonujący start wakacji z grą terenową dla rodzin w Ogrodach Doświadczeń na Praczach, 22 czerwca

Jeżeli pragniesz rozpocząć swoje wakacje w sposób niezapomniany, Sieć Badacza Łukasiewicz – PORT ma dla Ciebie doskonałą propozycję. W pierwszą sobotę letniego odpoczynku, czyli 22 czerwca, organizatorzy zapraszają do udziału w fascynującej grze terenowej. To propozycja skierowana zarówno do rodzin, jak i grup przyjaciół.

Gra odbędzie się na terenie Kampusu Pracze, gdzie mieści się siedziba Sieci Badawczej Łukasiewicz-PORT. To miejsce pełne jest pracowni i laboratoriów, które stanowią idealne tło dla połączenia nauki i zabawy. Ta interaktywna formuła to doskonały sposób na rozpoczęcie letniej przygody!

Zaproszenie do gry skierowane jest do zespołów składających się z dwóch do sześciu osób. Mogą to być zarówno rodziny jak i grupy przyjaciół, z zastrzeżeniem że przynajmniej jedna osoba w drużynie musi być pełnoletnia.

Organizatorzy przygotowali wiele tematycznych zagadek, które wymagają sprytu i zaangażowania wszystkich członków zespołu. Drużyny, które zdołają rozwikłać wszystkie tajemnice, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Zabawa planowana jest na 22 czerwca, w godzinach od 10 do 14. Udział w niej jest całkowicie bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się pospieszyć!