Zgubny zdarzenie na trasie: dwie osoby straciły życie w wyniku kolizji samochodowej na obwodnicy Kłodzka

Zgubny zdarzenie na trasie: dwie osoby straciły życie w wyniku kolizji samochodowej na obwodnicy Kłodzka

Dnia 2 maja, w czwartek, na terenie Dolnego Śląska miało miejsce zdarzenie drogowe o tragicznym skutku. Na obwodnicy miasta Kłodzko doszło do kolizji dwóch pojazdów. Wypadek spowodował jedną ofiarę ranną, natomiast dwie inne osoby niestety nie przeżyły.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, po godzinie 20, na obszarze pod Kłodzkiem. Na drodze krajowej DK33, 2 kilometrze obwodnicy Kłodzka prowadzącej w stronę Czech, miało miejsce zderzenie dwóch samochodów. Zdarzenie zaszło na wiadukcie znajdującym się nad drogą dojazdową do Starego Wielisławia. Skoda i volkswagen to dwa pojazdy osobowe, które brały udział w kolizji.

Informacje przekazane przez Telewizję Kłodzką wyjaśniają, że śmierć na miejscu ponieśli operatorzy obu aut: 21-letnia kobieta zamieszkująca powiat kłodzki i 47-letni mężczyzna spoza tejże jednostki administracyjnej. Trzecią ofiarą została pasażerka skody, która doznała poważnych obrażeń i w stanie krytycznym trafiła do placówki medycznej.

Zajmująca się sprawą policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zaistniałego wypadku.

Po zdarzeniu ruch na obwodnicy Kłodzka został całkowicie sparaliżowany. Utrudnienia dla użytkowników drogi zakończyły się dopiero o godzinie 2:00 w nocy.