Policja prosi o pomoc w rozwiązaniu tajemnicy bezimiennego mężczyzny z Wrocławia

Policja prosi o pomoc w rozwiązaniu tajemnicy bezimiennego mężczyzny z Wrocławia

Wrocławska policja wydała wezwanie do publiczności, aby pomóc w ustaleniu personaliów mężczyzny odnalezionego na Przedmieściu Oławskim. Nieznany mężczyzna, który nie posiada własnej nieruchomości, przez pewien czas mieszkał na klatek schodowych w blokach mieszkalnych.

Policjanci z Komisariatu Wrocław – Rakowiec zwrócili się do społeczności o pomoc w identyfikacji osoby na podstawie zdjęcia. Mężczyzna na zdjęciu został znaleziony 26 marca przy ulicy Haukego-Bosaka na Przedmieściu Oławskim. Mężczyzna, który nie ma własnego lokum, przebywał na klatkach schodowych bloków mieszkalnych. Komunikowanie się z nim okazało się skomplikowane, ponieważ na każde pytanie odpowiadał, że „nie pamięta”.

Szacuje się, że mężczyzna może mieć między 25 a 35 lat. Charakteryzuje go szczupła sylwetka, krótkie blond włosy i niebieskie oczy. Na jego twarzy widoczny jest kilkunastodniowy zarost. Był ubrany w sweter w brązowe wzory, szare dżinsy i zniszczone brązowe buty. Dodatkowo posiada wyróżniający go tatuaż umiejscowiony nad prawą brwią oraz blizny na lewym przedramieniu, po wewnętrznej stronie.

Wszelkie osoby, które są w stanie dostarczyć informacje odnośnie mężczyzny, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec pod numerem telefonu 47 871 43 44 lub 47 871 39 43, lub pod numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką policji. Anonimowość jest gwarantowana przez funkcjonariuszy.