Archicom buduje 850 mieszkań w kompleksie Przystań Reymonta we Wrocławiu

Archicom buduje 850 mieszkań w kompleksie Przystań Reymonta we Wrocławiu

Archicom, znanego dewelopera nieruchomości, podjęło się realizacji nowego projektu mieszkaniowego nad rzeką Odrą, we Wrocławiu. Kompleks, który otrzymał nazwę „Przystań Reymonta”, będzie składał się z kilku budynków. Planowane jest zakończenie pierwszej fazy inwestycji na wczesnym etapie roku 2026.

We wrocławskim projekcie Przystań Reymonta przewidziano wybudowanie łącznie czterech budynków mieszkalnych. Archicom niedawno rozpoczął prace przy pierwszym z nich. Ten kaskadowo ukształtowany budynek będzie miał od czterech do dziesięciu kondygnacji.

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Archicom, Dawid Wrona, podkreśla, że przedsprzedaż jednostek mieszkalnych w większym budynku została już uruchomiona. Dodatkowo, firma planuje ogłosić start przedsprzedaży lokali w drugim, mniejszym obiekcie w najbliższym czasie.

Znaczną część mieszkań w ramach inwestycji stanowią te z widokiem na Odrę – aż 197 z nich. To prawie jedna czwarta wszystkich lokalów w tym projekcie. Co więcej, mieszkania te będą wyposażone w funkcje smart home, co między innymi umożliwi mieszkańcom przywoływanie windy za pomocą aplikacji mobilnej.

Pierwsza faza inwestycji powinna zakończyć się w roku 2026. Wówczas do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych około 200 nowych jednostek mieszkalnych.