Potwierdzenie zaginięcia Jarosława Śpiaka, 36-latka z Wrocławia, brak kontaktu od ponad tygodnia

Potwierdzenie zaginięcia Jarosława Śpiaka, 36-latka z Wrocławia, brak kontaktu od ponad tygodnia

Od ponad tygodnia trwają intensywne działania mające na celu odnalezienie Jarosława Śpiaka, 36-letniego mężczyzny z Legnicy. Jego ostatnie znane położenie to Wrocław, gdzie był widziany 1 lutego. Od tej pory jego los jest nieznany i budzi poważne obawy.

Miejska Komenda Policji w Legnicy podjęła wszelkie niezbędne kroki w celu zlokalizowania Jarosława. Mimo upływu czasu od ostatniego kontaktu z nim, nie uzyskano żadnych informacji o jego teraźniejszym miejscu pobytu. Na bieżąco prowadzone są dochodzenia mające na celu nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu z zaginionym.

Jarosław charakteryzuje się szczupłą budową ciała i ma 175 cm wzrostu. Zauważalną cechą fizyczną są jego piwne oczy. Ostatnio był ubrany w granatowy dres, składający się z bluzy i spodni, sportowe obuwie New Balance w tym samym kolorze oraz kurtkę w kolorze khaki.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu Jarosława, są proszone o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.