Wrocław: Ratownicy medyczni wezwani do pomocy młodej kobiety, która straciła przytomność na ulicy Milenijnej

Wrocław: Ratownicy medyczni wezwani do pomocy młodej kobiety, która straciła przytomność na ulicy Milenijnej

Na skrzyżowaniu wrocławskich ulic Milenijnej i Popowickiej doszło do interwencji służb ratowniczych. Zostały one wezwane do pilnej pomocy dla młodej kobiety, która niespodziewanie zasłabła podczas poruszania się chodnikiem. Szczegóły tego zdarzenia są przedstawione poniżej.

Zgłoszenie o incydencie wpłynęło we wtorek (6.02), tuż przed godziną 10. Na miejscu, na ulicy Milenijnej, tuż przed skrzyżowaniem z Popowicką, ratownikom ukazała się nieprzytomna dziewczyna. Na podstawie jej wyglądu oceniono, że mogła mieć od 20 do 25 lat. Nieoczekiwanie, podczas chodzenia chodnikiem, uległa utracie przytomności.

Na szczęście, pierwsza pomoc została jej udzielona przez patrol drogówki z Wrocławia, który akurat przejeżdżał obok miejsca zdarzenia. Po przyjeździe patrolu, natychmiast powiadomiono pogotowie ratunkowe. Na podstawie zaobserwowanych objawów przypuszczano, że młoda kobieta mogła doświadczyć napadu epilepsji.

Po udzieleniu pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia, poszkodowana kobieta zostanie przetransportowana do szpitala. W związku z działaniami służb ratunkowych na ulicy Milenijnej, kierowcy mogą spodziewać się pewnych utrudnień w ruchu drogowym, szczególnie na prawym pasie ruchu przed skrzyżowaniem z ulicą Popowicką.