Kolizja radiowozu z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Sienkiewicza

Kolizja radiowozu z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Wyszyńskiego i Sienkiewicza

Dzisiejszego dnia, dokładnie 18 stycznia, po przekroczeniu godziny dwunastej na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Sienkiewicza miało miejsce zdarzenie drogowe, podczas którego doszło do kolizji dwóch pojazdów – samochodu osobowego oraz radiowozu. Kierujący tym drugim pojazdem, nieposiadającym oznaczeń policyjnych, został przewieziony do najbliższego szpitala.

Aktualizacja o godzinie 14:20 informuje, że policja wciąż jest w trakcie ustalania szczegółów tego zdarzenia. Informacje dotychczasowe wskazują, że jedyną ofiarą wypadku był kierujący radiowozem funkcjonariusz, który już znajduje się pod opieką medyczną w szpitalu. Druga osoba biorąca udział w zdarzeniu, kobieta prowadząca samochód osobowy, nie odniosła żadnych uszkodzeń. Sytuacja na miejscu nadal jest dynamiczna i utrudnia ruch drogowy.

Rafał Jarząb, reprezentant biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, wyjawił, że radiowóz uczestniczący w zdarzeniu poruszał się z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Podkreślił także, że okoliczności tego incydentu wciąż są badane przez służby. Na miejscu jest również pogotowie.