Tragedia na drodze we Wrocławiu: 80-letnia piesza straciła życie po zderzeniu z samochodem

Tragedia na drodze we Wrocławiu: 80-letnia piesza straciła życie po zderzeniu z samochodem

W mieście Oleśnica, położonym na Dolnym Śląsku, doszło do tragedii drogowej. Nieszczęsnym zdarzeniem dotknięta została starsza pani, która padła ofiarą potrącenia przez samochód. Niewyobrażalnie smutne jest to, że 80-letnia kobieta zmarła na miejscu zdarzenia. Śledztwo prowadzą służby odpowiedzialne za wyjaśnienie okoliczności tego nieszczęśliwego incydentu.

Wypadek miał miejsce w piątkowe przedpołudnie (1 grudnia), dokładnie o godzinie 11 na ulicy Daszyńskiego. Za sterami osobowego auta marki Toyota siedziała 34-letnia mieszkanka powiatu oleśnickiego. Próbując cofnąć swój pojazd, niestety nie zauważyła nadchodzącej od tyłu starszej kobiety. Jak się okazało, w wyniku tej sytuacji doszło do potrącenia 80-letniej pani.

Starszy aspirant Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy przekazała informacje na temat zdarzenia: „Kobieta zamieszkująca powiat oleśnicki podczas wykonywania manewru cofania swoim samochodem, najechała na pieszą. Na skutek tego zdarzenia, kobieta w wieku około 80 lat poniosła śmierć na miejscu”. Dodatkowo, przekazała informację, że kierująca była trzeźwa w momencie zdarzenia.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratownicze oraz policję. Pomimo reanimacji prowadzonej przez ratowników, nie udało się uratować życia 80-letniej pieszej.