Brutalny atak na kobietę w centrum Wrocławia. 30-latek kopnął przechodzącą damę i schował się przed policją

Brutalny atak na kobietę w centrum Wrocławia. 30-latek kopnął przechodzącą damę i schował się przed policją

W środku dnia, na jednym z ruchliwych chodników Wrocławia, doszło do szokującego zdarzenia, które zostało uwiecznione na kamerach monitoringu. 30-letni mężczyzna niespodziewanie zaatakował przechodzącą obok niego kobietę, kopiąc ją z całej siły. Po dokonaniu agresji, sprawca oddalił się od miejsca zdarzenia, zachowując pozory normalności.

Tymczasem powalona na ziemię kobieta otrzymała pomoc od przypadkowego świadka całego zajścia. Informacja o brutalnym incydencie szybko dotarła do lokalnej policji, która przystąpiła do działań mających na celu zatrzymanie agresora.

Zgodnie z relacjami funkcjonariuszy, 30-latek został znaleziony ukrywający się w pawlaczu jednego z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna, który wcześniej bez wahania zaatakował niewinną kobietę, teraz próbował uniknąć konfrontacji z prawem.

Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej oraz uszkodzenia ciała. Sąd, na wniosek śledczych, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy. Jeśli zostanie uznany za winnego, 30-latkowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.