Wypadek na Żmigrodzkiej we Wrocławiu – jedna osoba ranna

Wypadek na Żmigrodzkiej we Wrocławiu – jedna osoba ranna

Niedzielny wieczór 15 października wzbudził duże poruszenie wśród mieszkańców Wrocławia. Tuż przed godziną 21:00 na ulicy Żmigrodzkiej doszło do poważnej kolizji drogowej. Cztery pojazdy zostały zamieszane w incydent, a jedna osoba odniosła obrażenia.

Z informacji przekazanych przez rzecznika wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, Wojciecha Jabłońskiego, wynika, że zainicjowała go kobieta prowadząca audi Q7. W wyniku jej manewru, samochód ten uderzył w volkswagena, który z kolei uderzył w volvo. Ten ostatni ostatecznie doprowadził do kolizji z renault. Przyczyny tego ciągu zdarzeń są na razie niejasne. Prawdopodobnie kierująca audi Q7 nie utrzymała odpowiedniej odległości lub jechała zbyt szybko. Możliwe jest również, że po prostu się zagapiła.

Ofiarą tego zdarzenia stała się 33-letnia kobieta, kierująca volkswagenem, która została ranna i przetransportowana do szpitala. Samochód uległ uszkodzeniu na lewym pasie ruchu w kierunku centrum miasta, dokładnie na wysokości zakładu Hasco Lek. Ruch w tym miejscu nie jest jednak utrudniony.