Apel o pomoc w odnalezieniu zaginionej Anety Szubryt z Wrocławia

Apel o pomoc w odnalezieniu zaginionej Anety Szubryt z Wrocławia

Siły policyjne skierowały do publiczności apel, wzywając do wsparcia w prowadzonych poszukiwaniach. Osobą, której ślad zaginął jest 23-letnia Aneta Szubryt. Mieszkała ona na ulicy Zachodniej we Wrocławiu, a jej ostatnie znane miejsce pobytu datuje się na 14 września. Od tamtego momentu nie nawiązała żadnego kontaktu ani nie dała znaku życia.

Aneta Szubryt to kobieta o rudych włosach sięgających ramion, niebieskich oczach oraz 172 centymetrach wzrostu. Jej sylwetka jest normalnej budowy. Do cech szczególnych, które mogą pomóc w identyfikacji, należą kolczyki noszone w nosie i dolnej wardze. Przez całe swoje ciało rozsiane są tatuaże: kwiaty na klatce piersiowej, kolorowy wzór na udzie oraz znak zapytania umiejscowiony na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Policja prosi wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Anety o kontakt. Można to zrobić poprzez powiadomienie dyżurnego Komendy Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerem 47 871 31 31, zgłoszenie się do najbliższej jednostki policyjnej czy też zatelefonowanie na numer alarmowy 112 – tak brzmi apel funkcjonariuszy.