Krytyczne zdarzenie drogowe w pobliżu Wrocławia: samochód osobowy uderzył w ciężarówkę

Krytyczne zdarzenie drogowe w pobliżu Wrocławia: samochód osobowy uderzył w ciężarówkę

W tragicznym incydencie drogowym, który miał miejsce niedaleko Wrocławia, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W wyniku tego zdarzenia, trzy osoby, w tym dwie dorosłe i jedno dziecko, odniosły obrażenia. Zdarzenie miało miejsce na 162 kilometrze autostrady A4, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu.

Nieszczęśliwy incydent miał miejsce tuż po godzinie 8:00, pomiędzy węzłami Bielany Wrocławskie a Wrocław Wschód. Kierowca samochodu marki Opel, z jeszcze nieznanych przyczyn, zjechał z prawego pasa na lewy, co doprowadziło do kolizji z ciężarówką. Informacje o tym wydarzeniu zostały podane przez Aleksandrę Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu podczas rozmowy z dziennikarzami „Gazety Wrocławskiej”.

Aleksandra Freus podkreśla, że wszyscy trzej pasażerowie pojazdu marki Opel, w tym jedno dziecko, zostali przetransportowani do szpitala za pomocą śmigłowca medycznego. Nie jest jeszcze jasne, jak poważne są ich obrażenia. Dodatkowo informuje o znacznych problemach komunikacyjnych na terenie zdarzenia. Prawy pas jezdni w kierunku Wrocławia jest aktualnie nieprzejezdny.