Urzędnicy oskarżeni o włamanie. Czy odpowiedzą za to przed sądem?

Urzędnicy oskarżeni o włamanie. Czy odpowiedzą za to przed sądem?

Do siedziby rady os. Osobowice-Rędzin wtargnęli urzędnicy z Wrocławskich Mieszkań. Twierdzą oni, że weszli do budynku w związku z awarią, ale nie chcieli sprecyzować, czego ta awaria dotyczyła. Przedstawiciele rady twierdzą zaś, że wejście było bezprawne, a urzędników uznali za włamywaczy.

Rada os. Osobowice-Rędzic oskarża urzędników z Wrocławskich Mieszkań o włamanie. Według tych drugich powodem wejścia była awaria. Urzędnicy wymienili także zamki w drzwiach, czym całkowicie rozjuszyli członków rady.

Dlaczego urzędnicy nie podali o jaką awarię chodzi?

Co dokładnie mają do ukrycia urzędnicy z Wrocławskich mieszkań? Dlaczego nie powiedzieli, w jakiej konkretnie sprawie wtargnęli do siedziby rady? A może tak naprawdę żadnej awarii nie było i jest to jedynie wymówka. Trzeba się jednak zgodzić co do tego, że sprawa jest niezwykle podejrzana i zasługuje na bliższe przyjrzenie się jej.

To, czy faktycznie doszło do włamania, będzie musiał ustalić sąd. Rada osiedla nie da tak łatwo za wygraną i z pewnością będzie starała się doprowadzić tę niecodzienną sprawę do końca.