Betard Sparta Wrocław z powrotem na torze

Betard Sparta Wrocław z powrotem na torze

Betard Sparta Wrocław pokazała świetną formą podczas swoich pierwszych rozgrywek w tym sezonie. Rywelem był For Nature Solutions Aparator Toruń, którego zawodnicy nie byli w stanie pokonać Wrocławian. Wynik meczu to 59:31 dla Wrocławia. To bardzo dobry wynik, który nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto jest lepszy. Czy uda się podtrzymać passę przez resztę sezonu? Zanosi się na to, że tak, ponieważ pozostałe drużyny już mają pozostałe wpadki na swoim koncie, które mogą zaważyć na morale drużyny. Nie ma jednak co chwalić dnia przed zachodem słońca, bo  wystarczy jedna drobna wpadka, żeby stracić swoją pozycję. Wystarczy, że Betard przegra jeden albo dwa mecze i już przestanie być w gronie liderów. Wszystko więc może się zmienić w każdej chwili.

Betard Sparta w sezonie 2022

Obecnym trenerem drużyny jest Dariusz Śledź. Niedawno chwalił się przygotowaniami swojej drużyny do sezonu, a dzisiaj widzimy, że nie blefował. Mecz inauguracyjny z drużyną z Torunia przyniósł zwycięstwo wrocławianom, którzy są gotowi, aby stawić czoła zmierzyć się z resztą rywali. Sezon jeszcze trochę potrwa, więc kibice będą mogli sami się przekonać, czy kondycja, którą udało się wyrobić pod okiem Śledzia, jest na tyle dobra, aby zdominować rywali. A nie będzie to na pewno łatwe, ponieważ przeciwnicy również nie śpią i tuż przed rozpoczęciem sezony zaczęli intensywne treningu.

Czas rozpocząć sezon

Sezon żużlowy zawsze rozpoczyna się wiosną, najczęściej w okresie wielkanocnym. Dla żużlowców oznacza to wznowienie męczących treningów i przygotowanie się do rozgrywek. Kibice też wreszcie mogą znów poczuć sportowe emocje i kibicować z trybun. Jak się zapowiadają tegoroczne rozgrywki? Która z drużyn jest w najlepszej formie? Żużel w Polsce zawsze mógł się poszczycić wysokim poziomem i tak jest nadal. Nie dziwne więc, że do polskich klubów dołącza wiele zagranicznych asów, którzy właśnie tutaj odnoszą swoje największe zwycięstwa. Z tego samego powodu wielkim bólem dla kibiców jest spadnięcie do niższej ligi. Miejsce w tabeli jest czymś, co w sporcie traktuje się bardzo poważnie i ambicjonalnie