Wypadek rowerzystów. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek rowerzystów. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek rowerzystów. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadek rowerzystów: na jednej z wrocławskich ulic doszło do zderzenia dwóch rowerzystów, kobiety i mężczyzny. Mężczyzna jednak szybko uciekł z miejsce zdarzenia, podczas gdy kobieta potrzebowała pomocy medycznej. Wrocławska policja szuka rowerzysty, który brał udział w zderzeniu.

Świadkowie twierdzą, że dwoje rowerzystów jechało w tę samą stronę. Do wypadku miało dość, kiedy kobieta chciała wykonać manewr wyprzedzenia. Wtedy rowerzyście zderzyli się i przewrócili na ziemię. Mężczyźnie nic się nie stało, ale 61-letnia kobieta wymagała pomocy medycznej. Niestety ten pierwszy nie udzielił pomocy, ale wsiadł z powrotem na rower i uciekł. Policja natychmiast zajęła się zabezpieczeniem śladów i wykonaniem dokumentacji fotograficznej. Świadkowie oraz osoby, które udzieliły cyklistce pomocy, złożyły zeznania.

– Kobieta wymagała pomocy, która została jej udzielona przez jednego ze świadków i załogę karetki pogotowia. Uczestniczka zdarzenia została przetransportowana do szpitala – informuje policja