Rozbawialska i przyjaciele

Rozbawialska i przyjaciele

Rodzice robią wszystko, że urozmaicić czas swoim pociechom. Właśnie z tego względu wyjście do teatru, aby zaprzyjaźnić się z panią Rozbawialską to doskonały pomysł. W trakcie przedstawienia dzieci zapoznają się z bardzo ciekawą historią. Będzie mowa o osobie, która nie chciała mieć przyjaciół i do tego słynęła ze złości oraz samotności. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy postać w przedstawieniu znalazła się w poważnych tarapatach. W takiej sytuacji bardzo trudno poradzić sobie samemu. To spektakl zatytułowany Ach!. Cechuje go przede wszystkim otwartość, a do tego pojawia się wiele kolorów. Doskonale wpływa to na odbiór oraz wywołuje duże wrażenie na najmłodszych oglądających.

Dlaczego warto?

Pani Rozbawialska przekona do siebie każdego, nawet dzieci, które stawiają tutaj swoje pierwsze kroki. Przyjemna, skoczna muzyka łączy się z radością oraz wieloma przyjaciółmi. Wśród postaci nie może zabraknąć Wiewióreczki, Kokardeczki, Misia Zbysia oraz Wilka. To oni właśnie zrobią wszystko, aby smutny bohater zmienił swój światopogląd. Dzięki nim doceni on przyjaciół wokół, którzy chętnie pomagają w różnorodnych sytuacjach.

Spektakl można odnieść do życia każdego z nas, dlatego to bardzo dobra lekcja dla dzieci w każdym wieku. W trakcie przedstawienia można zauważyć szybką akcje, doskonałe pomysły oraz przede wszystkim wspaniałą animację. Bardzo ciekawe, że dzieci mają możliwość wejścia na scenę oraz zagrania w trakcie przedstawienia. Poczują się oni jak prawdziwi aktorzy oraz zabiorą stąd niesamowite wspomnienia.

Spektakl odbędzie się we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka o godzinie 17:00. Koszt biletu to 35 zł.