Aqua park we Wrocławiu, czyli frajda nie tylko dla dzieci

Aqua park we Wrocławiu, czyli frajda nie tylko dla dzieci

Zabawa w wodzie kojarzy się przede wszystkim z beztroską, dobrym czasem oraz uśmiechem na twarzy. Nie ma chyba osoby, która nie lubi takiej formy rozrywki. To kolejny powód dla którego warto odwiedzić Wrocław. Poza zabytkowymi budowlami oraz pięknymi domami miasto to oferuje zabawę oraz śmiech. W parku wodnym można korzystać z wielu atrakcji wśród których warto wymienić zjeżdżalnie. Są one dostosowane do różnego wieku, a więc zarówno najmłodsi, jak i najstarsze osoby znajdą coś idealnego dla siebie. Wiele z nich posiada limit jeśli chodzi o wzrost. Dzięki temu zapewnienia się bezpieczeństwo oraz frajdę dla wszystkich osób, które chcą poczuć odrobinę adrenaliny. Krew w żyłach również popłynie szybciej. Jakie jeszcze atrakcje czekają na odwiedzających? W pierwszej kolejności warto skorzystać z różnych saun.

Park wodny – tam nie można się nudzić

Dostępne są jacuzzi w których można się przede wszystkim zrelaksować się oraz odprężyć. To idealne miejsce na relaks po kilku dniach zwiedzania. W przypadku najmłodszych dzieci doskonałym rozwiązaniem jest nauka pływania, która przebiega pod okiem doświadczonego instruktora. Maluchy łapią wszystkie techniki pływania w bardzo szybkim tempie i dzięki temu doskonale rozwijają koordynację ruchową oraz wyrabiają mięśnie.

Jak już zostało wspomniane we wrocławskim aqua parku można pozjeżdżać na fajnych ślizgawkach, zrelaksować się oraz popływać. Oprócz tego organizowane są tam klasy w trakcie których panie oraz panowie ćwiczą swoje ciało, a jednocześnie mają z tego niezłą frajdę. Zajęcia jogi prowadzi się z zamiarem zrelaksowania ciała, odprężenia się. Dochodzi do tego uzyskanie niezwykłej sprężystości, która przydaje się również w trakcie wykonywania innych aktywności fizycznych. Na basenie można skorzystać z różnorodnych zajęć fitness, między innymi aerobiku oraz innych aktywności. Mają one jeden cel – spalanie zbędnych kalorii. Wszystko to odbywa się pod okiem instruktora, który oprócz tego, że pokazuje ćwiczenia, robi to przy dźwiękach skocznej muzyki oraz z uśmiechem na twarzy.

Najmłodsi ucieszą się z możliwości zorganizowania imprezy urodzinowej. Czy istnieje lepszy pomysł na urodziny niż kąpanie się w wodzie oraz wygłupy w towarzystwie rodzeństwa oraz przyjaciół? Każdy kto miał okazję przebywać na basenie doskonale zdaje sobie sprawę, że jest to miejsce w którym szybko spala się kalorie. Dzięki czemu zdecydowanie rośnie apetyt. Jakie szczęście, że spora część parku wodnego to restauracje oraz bary w których można zjeść pyszny obiad, napić się aromatycznej kawy oraz wsunąć dużą porcję lądów. Zapominalscy ucieszą się z możliwości nabycia okularów wodnych, czepka czy dmuchanej piłki w lokalnym sklepiku.

Jak widać jest tam całkiem sporo atrakcji, a kiedy dodać do tego piękne widoki mamy już jeden dzień urlopu we Wrocławiu zaplanowany od rana do wieczora.