Rozbudowa Centrum Handlowego Swoja Olimpia na Swojczycach – Wrocławska olimpiada konsumpcji nabiera tempa

Rozbudowa Centrum Handlowego Swoja Olimpia na Swojczycach – Wrocławska olimpiada konsumpcji nabiera tempa

Popularne wśród mieszkańców Wrocławia, Centrum Handlowe Swoja Olimpia w dzielnicy Swojczyce, ma plany na ekspansję. Obiekt, który zdobył uznanie konsumentów oraz wygrał Grand Prix i zajął pierwsze miejsce w kategorii „Budynek użyteczności publicznej” w konkursie „Piękny Wrocław”, przygotowuje się do poszerzenia swojej oferty handlowej. Właśnie rozpoczęły się prace budowlane mające na celu rozbudowę centrum.

Od maja 2021 roku, mieszkańcy Wrocławia korzystają z oferty sklepu LIDL oraz innych punktów sprzedaży dostosowanych do ich potrzeb spożywczych. Obejmują one między innymi pieczywo, ciasta, wędliny, kawę, wino, warzywa oraz jaja z ekologicznego wybiegu. Centrum Handlowe Swoja Olimpia jest zlokalizowane przy ulicy Swojczyckiej.

W obrębie centrum znajduje się również sekcja usługowa, umiejscowiona na wyższych piętrach budynku. Klienci mają tam dostęp do centrum medycznego, laboratorium diagnostycznego, studia urody oraz przedszkola.

Powstanie nowy budynek, który będzie zachowywał jednolitość architektoniczną z obecnym obiektem znajdującym się na skrzyżowaniu ulic Swojczyckiej i Magellana. Zarówno estetyka, funkcjonalność jak i komfort użytkowania stanowią priorytety dla projektantów CH Swoja Olimpia, który zdobył Grand Prix oraz pierwsze miejsce w kategorii „Budynek użyteczności publicznej” w konkursie „Piękny Wrocław”.

Całość kompleksu handlowego stworzy harmonijny, nowoczesny krajobraz miejski, który wpisze się w strukturę osiedla, podnosząc jego atrakcyjność i tworząc przyjazne środowisko dla mieszkańców i klientów.