Nastolatek z Mysłowic zatrzymany za posiadanie i handel znacznymi ilościami narkotyków

Nastolatek z Mysłowic zatrzymany za posiadanie i handel znacznymi ilościami narkotyków

Młody mieszkaniec Mysłowic, mający zaledwie 23 lata, wpadł w ręce lokalnych policjantów pod zarzutem posiadania i handlu narkotykami. W jego mieszkaniu odnaleziono pokaźną liczbę nielegalnych substancji – ponad 1150 działek metamfetaminy, blisko 190 porcji marihuany oraz dodatkowe przedmioty służące do porcjowania i sprzedaży tych substancji. Wiekowy mężczyzna usłyszał już formalne zarzuty i jest obecnie przetrzymywany w areszcie.

Sygnały o podejrzanym działaniu 23-latka dotarły do mysłowickiej jednostki policji. Informacje sugerowały, że młody mężczyzna może być zaangażowany w sprzedaż narkotyków, a co więcej, może posiadać znaczne zapasy tych substancji. Przypuszczenia te zostały potwierdzone podczas przeszukania mieszkania podejrzanego.

Podczas rewizji, policjanci natknęli się na olbrzymią ilość narkotyków. Odnaleźli tam aż 1150 działek metamfetaminy oraz ponad 180 porcji marihuany. Poza tym, w domu znaleziono również wagę i inne narzędzia służące do podziału i sprzedaży narkotyków. Policja zatrzymała 23-letniego mieszkańca Mysłowic, który początkowo trafił do policyjnej celi, a następnie został przewieziony do prokuratury w Mysłowicach. Tam też usłyszał formalne zarzuty dotyczące posiadania i dystrybucji narkotyków. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.