Uroczyste wręczenie odznaczeń i medali dla funkcjonariuszy policji w Komendzie Stołecznej

Uroczyste wręczenie odznaczeń i medali dla funkcjonariuszy policji w Komendzie Stołecznej

Za swoją niezłomną służbę, 89 funkcjonariuszy zasłużyło na medale i odznaki, które otrzymali podczas uroczystego wręczenia przed Świętem Niepodległości. Ceremonia miała miejsce w sali Komendy Stołecznej Policji, gdzie Komendant Stołeczny Policji, nadinsp. Paweł Dzierżak, miał zaszczyt wręczyć odznaczenia przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wśród laureatów znalazła się podinsp. Beata Załęcka, Naczelnik Wydziału Ogólnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, która otrzymała złoty medal za długoletnią służbę. Podinsp. Załęcka pełni służbę w Policji od ponad dwóch dekad, zawsze poświęcając się dla dobra obywateli. Jej nieskazitelny profesjonalizm, niezłomne oddanie oraz zaangażowanie są inspiracją dla innych członków służby. W trakcie swojej długiej kariery pełniła wiele różnorodnych ról i stanowisk, zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę, które teraz chętnie dzieli z innymi funkcjonariuszami.

Złoty medal, który otrzymała podinsp. Załęcka, to jedno z najważniejszych odznaczeń przyznawanych policjantom. Jest to wyraz uznania za długie lata oddanej służby, a także symbol trudu i poświęcenia, jakie nasi funkcjonariusze codziennie wkładają w ochronę obywateli.

Komendant Stołeczny Policji wyraził swoje podziękowania dla wszystkich odznaczonych funkcjonariuszy za ich profesjonalizm i odwagę. Zaznaczył, że to dzięki takim osobom, jak oni, Policja może skutecznie chronić społeczeństwo i dbać o jego bezpieczeństwo. Wyraził również dumę z osiągnięć pani podinsp. Załęckiej i życzył jej kolejnych sukcesów w służbie.