Niewyjaśniony przypadek rozboju na ulicy Zielińskiego we Wrocławiu

Niewyjaśniony przypadek rozboju na ulicy Zielińskiego we Wrocławiu

Pracownicy komisariatu policyjnego Wrocław-Krzyki nadal pracują nad wyjaśnieniem sprawy rozboju, który miał miejsce 24 sierpnia 2017 r. na ulicy Zielińskiego w stolicy Dolnego Śląska. Monitoring miejski zarejestrował jedną osobę, która mogłaby posiadać ważne informacje dotyczące tego incydentu. Teraz jej wizerunek został upubliczniony.

Zgodnie z relacją policji, tego dnia doszło do ataku na mężczyznę na opisywanej wyżej ulicy. Jak informuje starsza aspirant Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, oficerowie z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki podjęli liczne działania i ustalenia, również operacyjne, które jednak nie doprowadziły do zatrzymania sprawcy.

Autorzy dochodzenia opublikowali zdjęcie potencjalnego świadka – mężczyzna ten może posiadać kluczowe informacje w tej sprawie. Jeśli ktoś go rozpoznaje, powinien natychmiast skontaktować się z policją – apeluje Aleksandra Freus.

Każda osoba, która ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie, może bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Kryminalnym KP Wrocław-Krzyki pod numerami telefonów: 47 871 14 55 lub 47 871 14 56. Istnieje również możliwość osobistego zgłoszenia na komisariacie. Gwarantowana jest pełna anonimowość.