Otwarcie Dyniowej Farmy we Wrocławiu. Jesienne atrakcje dla dzieci i dorosłych

Otwarcie Dyniowej Farmy we Wrocławiu. Jesienne atrakcje dla dzieci i dorosłych

Po wielkim oczekiwaniu, nareszcie nastąpiło otwarcie Dyniowej Farmy we Wrocławiu. Miejsce to zlokalizowane jest przy ulicy Wróblewskiego 9 i od momentu otwarcia w tym weekendzie, już zdążyło oczarować gości swoją atmosferą. Unikalne atrakcje związane z tematycznym wykorzystaniem dyni, sprawiają, że to miejsce jest niezapomniane.

Na dzieci czeka wiele różnorodnych atrakcji. Organizatorzy wyszli na przeciw ich oczekiwaniom, oferując m.in labirynt do eksploracji, trampoliny wbudowane w ziemię czy basen wypełniony kukurydzą. Jednak najważniejszym elementem jest zdecydowanie obecność dyni, które dodają uroku temu miejscu. Organizatorzy Dyniowej Farmy podkreślają, że to miejsce to prawdziwy raj dla miłośników jesiennego klimatu na wsi.

Również dla dorosłych Dyniowa Farma może być miejscem pełnym atrakcji. To idealny punkt do zrobienia sobie oryginalnych zdjęć z dynią w roli głównej, które z pewnością będą prezentować się świetnie na profilach w mediach społecznościowych.

Jesień niewątpliwie nadchodzi, mimo że wrzesień jest w tym roku wyjątkowo ciepły. W sklepach zaczynają pojawiać się pierwsze dekoracje związane z Halloween, a niektóre sklepy już nawet wystawiają na półki ozdoby świąteczne.

Dyniowa Farma we Wrocławiu zaprasza gości do końca października, codziennie od 10:00 do 18:00. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce i dać się ponieść jesiennym klimatom.