Ed Sheeran zagra na Tarczyński Arenie we Wrocławiu jako część swojej światowej trasy koncertowej "Mathematics"

Ed Sheeran zagra na Tarczyński Arenie we Wrocławiu jako część swojej światowej trasy koncertowej "Mathematics"

Wielka gwiazda popu, Ed Sheeran, który na swoim koncie ma takie przeboje jak „Perfect”, „Galway Girl” i „Shape of You”, zaplanował występ 16 sierpnia 2025 roku na wrocławskiej Tarczyński Arenie. Ten koncert jest jedną z części światowej trasy koncertowej artysty, znanej jako „Mathematics”. Czekamy na informacje kiedy nastąpi start sprzedaży biletów.

Brytyjski wokalista, twórca tekstów i producent muzyczny Ed Sheeran, zdobywca wielu renomowanych nagród, takich jak Grammy Award i Brit Awards, to prawdziwe zjawisko na scenie muzycznej.

Artysta, którego albumy rozeszły się w prawie 200 milionach egzemplarzy na całym świecie, niedawno zapowiedział kolejną serię koncertów w ramach swojej popularnej trasy „Mathematics”, które odbędą się od maja do września 2025 roku.

Trasa obejmuje liczne kraje, takie jak: Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Belgia, Szwecja, Dania oraz Polska.

W tym roku Sheeran dał dwa koncerty 12 i 13 lipca 2024 w Gdańsku, w hali Polsat Plus Areny. W przyszłym roku natomiast odwiedzi Wrocław.

Ed Sheeran da koncert w sobotę, 16 sierpnia 2025 r. na Tarczyński Arenie we Wrocławiu.

Możemy się spodziewać, że podczas występu usłyszymy największe hity Eda Sheerana, takie jak „Perfect” czy „Shape of You”, jak również piosenki z jego najnowszego, szóstego albumu „-„(Subtract).