Rozpoczęcie sezonu na basenie w Zakrzowie. Zajrzyj i oceń sam!

Rozpoczęcie sezonu na basenie w Zakrzowie. Zajrzyj i oceń sam!

Dzięki dzisiejszemu otwarciu basenu przy Wilanowskiej 31, mieszkańcy Wrocławia zyskali nowe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Kompleks na Zakrzowie ma wiele do zaoferowania dla amatorów pływania, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Atutem tego miejsca jest różnorodność dostępnych basenów. Mamy tu basen sportowy o wymiarach 25 m na 14,5 m, z głębokością wahającą się od 1,3 do 1,8 m. Jest też mniejszy basen do nauki pływania o wymiarach 10 m na 10 m oraz sezonowy basen zewnętrzny, który na pewno sprawdzi się w upalne dni. Dla najmłodszych przygotowano brodzik, a dla szukających relaksu – jacuzzi mogące pomieścić jednocześnie dwanaście osób.

W kompleksie znajduje się również saunarium z dwoma saunami suchymi i łaźnią parową. Nie zabrakło także miejsca dla fanów aktywności fizycznej – strefa sportowa wyposażona jest w siłownię oraz dwie sale fitness, które można połączyć w zależności od potrzeb organizowanych zajęć.

Ceny za korzystanie z kompleksu są elastyczne i dostosowane do różnych potrzeb. Bilet całodzienny na wszystkie strefy to wydatek 50 zł, z ulgą – 40 zł. Dostępne są także bilety dwugodzinne (40 i 30 zł) oraz jednogodzinne (33 i 25 zł). Za bilet rodzinny obowiązujący cały dzień (przynajmniej dwie osoby dorosłe i jedno dziecko) zapłacimy 140 zł, a za dwugodzinny – 120 zł. Seniorzy za dwugodzinny pobyt zapłacą 22 zł, a uczniowie za cały dzień – 30 zł, za dwie godziny – 26 zł, a za godzinę – 21 zł.