Tragiczny incydent na placu Powstańców Śląskich: Dziewczyna zginęła potrącona przez tramwaj

Tragiczny incydent na placu Powstańców Śląskich: Dziewczyna zginęła potrącona przez tramwaj

Niestety, doszło do tragicznego zdarzenia na placu Powstańców Śląskich, gdzie piesza została śmiertelnie potrącona przez tramwaj. Na miejscu wypadku pracują już odpowiednie służby, które mają za zadanie zabezpieczyć teren oraz ustalić dokładne okoliczności tego smutnego zdarzenia. Z powodu tego tragicznego incydentu, ruch tramwajowy został tymczasowo przekierowany na ulicę Grabiszyńską.

Według informacji przekazanych przez młodszego aspiranta Rafała Jarząba z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, wstępne ustalenia sugerują, że ofiarą nieszczęśliwego wypadku jest młoda dziewczyna, która miała zaledwie 17 lat. Świadkowie zdarzenia zeznali, że dziewczyna wchodziła na torowisko, kiedy sygnalizacja świetlna była na zielono. Niestety, z lewej strony nadjeżdżał tramwaj linii 7, który jechał od strony ulicy Świdnickiej w kierunku Hallera. W wyniku zderzenia dziewczyna niestety nie przeżyła. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili brak jakichkolwiek szans na reanimację.

W chwili obecnej, torowisko w kierunku Hallera jest zablokowane. To smutne zdarzenie będzie teraz badane przez prokuraturę, która ma za zadanie ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.