Tragiczny incydent we Wrocławiu: Kierowca wpadł w ścianę centrum handlowego i wymagał reanimacji

Tragiczny incydent we Wrocławiu: Kierowca wpadł w ścianę centrum handlowego i wymagał reanimacji

We Wrocławiu, w czwartek 21 marca, miało miejsce przerażające zdarzenie drogowe. Osobowy samochód marki Audi zderzył się z murem popularnego domu handlowego „Domar”, położonego przy ulicy Braniborskiej. Prowadzący pojazd był nieprzytomny i przebywał w stanie krytycznym, co wymagało natychmiastowej reanimacji. Po udzieleniu pierwszej pomocy, mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Nieszczęśliwy incydent wydarzył się o godzinie 14:45, na ulicy Braniborskiej we Wrocławiu. Samochód Audi, jadący po tej ulicy, niespodziewanie zjechał z drogi, uderzając najpierw w barierki ochronne, a następnie w słup reklamujący baner oraz ogrodzenie. Bez kontroli pojazdu, kierowca zjechał ze skarpy, kończąc tragiczną jazdę na ścianie budynku „Domar”. Wewnątrz rozbitego samochodu znaleziono nieprzytomnego kierowcę bez oznak życia.

Bezpośrednio po zdarzeniu rozpoczęto reanimację poszkodowanego kierowcy, po czym natychmiast został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna nie odzyskał przytomności przez cały czas po wypadku. Nie jest na razie jasne, czy przyczyną wyjechania z drogi była utrata przytomności przez kierowcę, czy może to było wynikiem uderzenia w budynek. Szczegółowe okoliczności incydentu są nadal badane.