Karate: Uroczysta gala i bal dla mistrzów we Wrocławiu, statuetki dla zwycięzców

Karate: Uroczysta gala i bal dla mistrzów we Wrocławiu, statuetki dla zwycięzców

24 lutego, w sobotni wieczór, restauracja Meet & Eat Business Garden znajdująca się przy ul. Legnickiej była miejscem niezwykłego wydarzenia – gali połączonej z balem, dedykowanej mistrzom karate z roku 2023. Specjalne statuetki trafiły w ręce najlepszych zawodników tego sportu, a całość imprezy stanowiła podsumowanie osiągnięć w tej dyscyplinie na przestrzeni roku.

Po uroczystej części rozdania nagród, zawodnicy oraz działacze sportowi mieli okazję cieszyć się wspólnym balem. To wydarzenie było doskonałą okazją do świętowania i integracji środowiska sportowego.

Wydarzenie to miało swego wyjątkowego gościa – prezydenta Wrocławia, Jacka Sutryka. Wyraził on swoje uznanie dla postępów we Wrocławiu w dziedzinie sportów walki, nazywając miasto ich stolicą. Wyraził dumę z faktu, że przedstawiciele trzech różnych typów karate mogli spotkać się na tej gali i cieszyć się swoimi osiągnięciami w harmonii i wzajemnej sympatii. Podkreślił też, że te sukcesy są efektem ciężkiej pracy i poświęcenia. Skierował swoje serdeczne gratulacje do wszystkich obecnych.