V Parada Psów Wrocławskich „How are you” – wydarzenie gromadzące miłośników psów

V Parada Psów Wrocławskich „How are you” – wydarzenie gromadzące miłośników psów

W nadchodzącą niedzielę, 24 września, odbędzie się V Parada Psów Wrocławskich „How are you”. Wydarzenie to jest niezwykłym świętem dla wszystkich miłośników psów – zarówno posiadaczy rasowych pupili, jak i kochających kudłaczy. W paradzie mogą wziąć udział nie tylko właściciele psów, ale także osoby, które jeszcze nie mają swojego czworonogiego przyjaciela. Jest to okazja do pokazania, jak wspaniałym towarzystwem są psy, które swoją różnorodnością i unikalną naturą sprawiają, że życie ich właścicieli nabiera nowego, lepszego wymiaru.

Aleksandra Cukier z TOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i przewodnicząca Zarządu Osiedla Stare Miasto, Jolanta Niezgodzka są organizatorkami tego wydarzenia. Mają one na celu nie tylko promowanie adopcji zwierząt ze schronisk, ale także uświadomienie mieszkańcom Wrocławia, jak wiele psów potrzebuje pomocy i wsparcia.

Jesteś zainteresowany udziałem w paradzie? Zgłoś swój udział! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11 na placu Wolności, przed Narodowym Forum Muzyki. Stąd rozpocznie się parada, która przejdzie na Wyspę Słodową. Tam na uczestników czeka wiele atrakcji zarówno dla psów, jak i ich właścicieli – piknik oraz wiele innych niespodzianek.