Złodziej zaatakował bank we Wrocławiu: trwa policyjne poszukiwanie

Złodziej zaatakował bank we Wrocławiu: trwa policyjne poszukiwanie

Bank przy ulicy Kamiennej we Wrocławiu stał się celem zuchwałego napadu – jak donoszą regionalne media. Interia otrzymała potwierdzenie od lokalnej policji, że miało miejsce zdarzenie o charakterze przestępczym. Sprawca jest nadal na wolności, a służby policyjne prowadzą intensywne poszukiwania. Zostają zdementowane plotki, sugerujące iż przestępca używał podczas zdarzenia przedmiotu przypominającego broń.

Również „Gazeta Wrocławska” opisuje incydent, który miał miejsce w oddziale Banku Spółdzielczego w Miliczu około godziny 10. Zgłasza, że napastnik najprawdopodobniej zdołał ukraść pewną ilość pieniędzy.

Komisarz Wojciech Jabłoński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, w rozmowie z Interią, zaprzeczył twierdzeniom, które sugerowały, że złodziej podczas napadu używał broni czy innego niebezpiecznego narzędzia. Oficer potwierdził jednak, że sprawca nie został jeszcze zatrzymany przez policję.

Aktualnie policja prowadzi śledztwo w sprawie napadu. Na chwilę obecną nie jest jeszcze pewne, czy podejrzany rzeczywiście zdołał zabrać ze sobą pieniądze z banku. Na szczęście, mimo drastycznej natury zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń.