15-letnia Jagoda Ścisłowska zaginęła. Możliwe, że przebywa we Wrocławiu

15-letnia Jagoda Ścisłowska zaginęła. Możliwe, że przebywa we Wrocławiu

W poszukiwania zaginionej 15-letniej dziewczyny z pochodzącej ze Świdnicy – Jagody Ścisłowskiej, zaangażowana jest zarówno policja jak i najbliższa rodzina dziewczyny. Istnieje przypuszczenie, że Jagoda może aktualnie przebywać we Wrocławiu. Po raz ostatni dziewczyna była widziana 30 czerwca, w niedzielę. Od tamtego czasu nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoją rodziną.

Dokładnie 30 czerwca, w niedzielę, o godzinie 21:15 Jagoda opuściła swój dom i do dnia dzisiejszego nie wróciła, a także nie skontaktowała się z członkami swojej rodziny. Choć Jagoda ma zaledwie 15 lat, wygląda na około 17-18 lat. Jest szczupła, ma 165 cm wzrostu oraz długie jasne włosy. W dniu jej zaginięcia miała na sobie spodnie jeansowe długości do kolan, sportowe buty marki Adidas w kolorze kremowo-białym oraz skarpetki w kolorach biało-zielonym z czerwonymi papryczkami.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Jagody, są zdecydowanie proszone o kontakt. Można to zrobić dzwoniąc na numer alarmowy Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, zgłaszając informacje do najbliższej jednostki policji lub bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, która znajduje się przy ulicy Jagielońskiej 23 (numery telefonu: 47 87 552 00 lub 47 87 552 19).